Kapcsolat

New Estate Ingatlan

    1077 Budapest Rózsa utca 35.
    +36 70 413-6983
    info@newestate.hu

  Munkatársaink

Fazekas Kinga

ingatlan tanácsadó  

  +36 70 770-6650
  fazekas.kinga@newestate.hu

Galambos Zsolt

Ingatlan Tanácsadó  

  +36 70 774-2124
  galambos.zsolt@newestate.hu

Hajnal Judit

Ingatlan Tanácsadó  

  +36 30 467-2978
  hajnal.judit@newestate.hu

Kunzer Ildikó

Ingatlan Tanácsadó  

  +36 70 352-5008
  kunzer.ildiko@newestate.hu

New Estate Ingatlan Iroda

Irodavezető  

  +36 70 413-6983
  info@newestate.hu

Palaga Judit

Ingatlan Tanácsadó  

  +36 30 427-6807
  palaga.judit@newestate.hu

Szepesi Hanna

Ingatlan Tanácsadó  

  +36 30 937-1857
  szepesi.hanna@newestate.hu

Vida Zsuzsanna

Ingatlan Tanácsadó  

  +36 20 395-0990
  vida.zsuzsanna@newestate.hu

Vincze Mária

Ingatlan Tanácsadó  

  +36 70 393-4989
  vincze.maria@newestate.hu


Eladó ingatlanja van,
vagy épp ingatlant keres?
Adja meg adatait és segítünk!

Az Adatkezelési tájékoztatót elolvastam és elfogadom.
Üzenet küldése